Architektura 21szego wieku : Kay e Sante nan Ayiti Międzynarodowy Konkurs na projekt architektoniczny

September 12th, 2018

Kay e Sante nan Ayiti (ang.
Kreolskie budownictwo mieszkaniowe i zdrowotne na Haiti) to międzynarodowy konkurs zainicjowany przez Instytut ARCHIVE w celu budowy pięciu jednostek mieszkalnych w rejonie St.
Marc na Haiti.
Jednostki mieszkalne są wyjątkowe pod tym względem, że przez cały projekt, od projektu, budowy i mieszkania, ZDROWIE jest czynnikiem napędowym.
Prosimy Cię, abyś włączył swój pomysł do tego projektu, bez względu na pochodzenie, aby podzielić się swoją wiedzą i stworzyć prawdziwie interdyscyplinarną sieć zainteresowanych osób.
5 zwycięskich propozycji zostanie zbudowanych w 2011 r., A zamieszkanie rozpocznie się w lipcu 2011 r.
Zwycięskie projekty zostaną również zaprezentowane w podróżujących eksponatach do uniwersytetów na całym świecie oraz w najlepszej praktyce.
Kompendium rozwoju projektu.
Więcej informacji po przerwie.
Nagrody obejmują: Pierwsze miejsce: 5000 USD USA Drugie miejsce: 3,000 USD USA Trzecie miejsce: 2000 USD USA Konkurs jest otwarty dla: architektów, inżynierów, specjalistów ds.
Zdrowia, studentów uniwersyteckich i ogółu społeczeństwa.
Termin rejestracji: 20 września 2010 r.
Termin nadsyłania zgłoszeń: 12 listopada 2010 r.
Rejestracja tutaj.
Więcej informacji na oficjalnej stronie konkursu.
[więcej w: ocieplenie poddasza wełną mineralną krok po kroku, gładzie gipsowe cennik, montaż monitoringu cennik ]

Powiązane tematy z artykułem: gładzie gipsowe cennik montaż monitoringu cennik ocieplenie poddasza wełną mineralną krok po kroku