Pompa ciepła i panele
Just another WordPress site

Architektura 21szego wieku : Superfront / Mitch McEwan / Urban Omnibus

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Sprawdź to wspaniałe wideo, które znaleźliśmy na blogu The Architect.
S Newspaper Blog Urban Omnibus.
Temat filmu, Mitch McEwan, mówi o Superfront, przestrzeni dla eksperymentów architektonicznych zlokalizowanych przy Atlantic Avenue na Brooklynie.
W całym filmie McEwan podkreśla, że współpraca architekta i interdyscyplinarnych jest sposobem, w jaki architektura może wyrwać się z odizolowanej powłoki i wpłynąć na szerszą publiczność.
Jak zauważa McEwan, architektura nie może stać się zamkniętym tematem, który jest czysto dyskutowany i dyskutowany przez architektów.
Wszakże w celu stworzenia miejsc odpowiednich dla publiczności, pomiędzy projektantem a społecznością należy budować istotną więź.
McEwan zwraca również uwagę na fakt, że jeśli chcemy rozszerzyć wpływ architekta, musimy zasadniczo sprawić, by nasza architektura nie była tylko architekturą przez cały czas.
Musimy stworzyć coś prawdziwego i znaczącego; nasza architektura musi mówić do miejsca, lokalnej kultury, a co najważniejsze, tych, którzy będą zajmować przestrzeń.
Co sądzisz o filmie i pomysłach McEwana.
[hasła pokrewne: olx lidzbark warmiński, olx zgierz, zbiornik buforowy ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: olx lidzbark warmiński olx zgierz zbiornik buforowy