Pompa ciepła i panele
Just another WordPress site

Architektura 21szego wieku : Zgodna obudowa cieniowania / Brent Vander Werf

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Zgodna z wymogami CoDAF Brenta Vander a Werfla Obudowa cieniowania zapewnia ruchomy mechanizm w szczelinie powietrznej szklanej obudowy, aby regulować ilość słońca, cienia i cienia dozwoloną w przestrzeni.
Zasilany energią słoneczną, mechanizm pasywnie rozszerza się lub zamyka, aby otwór był odpowiedni, aby osiągnąć pożądany poziom komfortu.
Więcej o systemie cieniowania po przerwie.
System cieniowania wykorzystuje element bimetaliczny, który jest połączony ze stopami o wysokiej rozszerzalności i niskiej rozszerzalności.
Nieznaczna zmiana temperatury powoduje, że stopy wytwarzają przeciwną siłę, powodując odkształcenie i obrót elementu.
System nie wymaga konserwacji ani wprowadzania danych przez użytkownika po zainstalowaniu, a regulując parametry stopów, mechanizm może być dostosowany do różnych warunków klimatycznych.
Otwórz na zamkniętą serię.
CoDAF Po umieszczeniu bimetalowego elementu w szczelnej szklanej obudowie, podobnie jak systemy okien z podwójną szybą, można uzyskać zwiększoną zmianę temperatury dzięki efektowi cieplarnianemu, a pasywnie uruchamiany czujnik ciepła uzyskuje się w szerokim zakresie ruch obrotowy i siła.
Siłownik jest następnie sprzężony z bistabilnym mechanizmem lub sprężystym elementem, który wytwarza charakterystykę sprężystą poprzez magazynowanie i uwalnianie energii kinetycznej i potencjalnej, w ten sposób zatrzaskując otwór i dołączoną membranę zacieniającą zamkniętą z maksymalnym wprowadzeniem ciepła i odwrotnie, zatrzaskując otwór z powrotem.
otwarte, gdy moc cieplna znacznie maleje, otwierając ponownie otwór na coś, co znajduje się poza szkłem ,.
wytłumaczył projektant.
Sekcja budowlana zamknięta.
Tytuł pracy CoDAF: Elastic Systems for Compliant Shading Enclosure Mid Section.
CoDAF Zamknięta sekcja.
Data publikacji CoDAF: 15 maja 2009 r.
Zgłoszenie patentowe (ustalone 5 maja 2010 r.)
[przypisy: allegro nie działa, nowoczesne domy z bali, drzwi balkonowe przesuwne cena ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: allegro nie działa drzwi balkonowe przesuwne cena nowoczesne domy z bali