Pompa ciepła i panele
Just another WordPress site

Architektura i nowoczesne budownictwo – WTC Transit Hub / Santiago Calatrava

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Zobacz najnowsze wideo z centrum tranzytowego Santiago Calatrava na stronie World Trade Center, dzięki Wall Street Journal i finansowane przez Brookfield Properties.
W 2004 roku Calatrava zaprezentował swoją wizję centrum transportu.
a.
mega-stacja.
który obejmie usługi PATH i 12 linii metra.
i wydaje się, że będziemy musieli jeszcze poczekać do 2014 r., aż projekt zostanie w pełni ukończony.
Chociaż niektóre aspekty projektu zostały zmodyfikowane od 2004 roku, ogólna wizja odzwierciedla oryginalne koncepcje koncepcyjne Calatravy.
Za 3,2 miliarda dolarów stacja jest drogim, ale istotnym elementem nowego kompleksu WTC.
Miliony osób dojeżdżających do pracy, turystów i mieszkańców każdego dnia przejeżdża przez stację, filtrując i wysiadając z jednej z najpotężniejszych dzielnic finansowych na świecie.
Kuszące wyobrażenie głównej hali wideo wzbudza nasze zainteresowanie, gdy Calatrava otworzyła dach, aby naturalne światło mogło zalać wnętrze.
Ta strategia tworzy bardziej przejrzystą i otwartą przestrzeń, co jest nietypowe dla nowojorskiej stacji metra, którą można również podziwiać z góry, ponieważ ludzie w wieżach patrzą w dół na koncentrator.
Z niecierpliwością czekamy na eleganckie platformy i przechodzimy komercyjne połączenie między hubem a Winter Garden, ale będziemy musieli cierpliwie czekać, aby zobaczyć ostateczny rezultat!
[więcej w: drzwi balkonowe przesuwne cena, allegro wikipedia, projekty domów drewnianych parterowych ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: allegro wikipedia drzwi balkonowe przesuwne cena projekty domów drewnianych parterowych