Pompa ciepła i panele
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : 510 W 22 St / COOKFOX

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

2012 branding dbox i kreatywny nowojorski COOKFOX, formalnie znany jako Cook + Fox Architects, zaprojektował najnowocześniejszą wieżę biurową planowaną do sąsiadowania z High Line do 2014 roku.
Przewiduje się, że uzyska status LEED Platinum, szkło i stal w środku.
rise oferuje duże, wypełnione światłem wnętrza zaprojektowane pod kątem komfortu i wysokiej wydajności, a także spektakularne widoki na rzekę Hudson i bezpośrednie połączenia z High Line.
Czytaj dalej dla architektów.
opis.
Zainspirowany zarówno bliskością linii High Line, jak i naszym dążeniem do biofilii, 510 West 22nd Street zapewnia maksymalne wizualne i fizyczne połączenie z otoczeniem High Line i widokiem na rzekę Hudson.
Zaprojektowany, aby uzyskać ocenę LEED Platinum i oferować środowisko biurowe, jak żadne inne, 510 West 22nd Street ustanawia nowe standardy zdrowia i wydajności w nowoczesnym miejscu pracy.
.
2012 branding i kreatywność w dbox Szklane lobby przechwytuje naturalne światło z High Line powyżej i oferuje najemcom i gościom widok na ogród na parterze, gdy zbliżają się do windy.
W związku z infrastrukturą parku szklana ściana osłonowa jest przeplatana elementami konstrukcyjnymi z ciemnego węgla drzewnego, a wszystkie tarasy posiadają naturalne drewniane sufity, które przypominają nasadzenia i drewniane ławki poniżej.
Ogród na dachu dodatkowo wzmacnia połączenie z otaczającym środowiskiem naturalnym z mobilnymi donicami zainstalowanymi na torach, które przypominają oryginalne tory kolejowe High Line, a także obrotowe leżanki w parku.
.
2012 branding i kreatywne powierzchnie dbox Przestrzeń biurowa w 510 West 22nd została zaprojektowana w celu stworzenia profesjonalnego środowiska, które wspiera zdrowie, dobre samopoczucie i produktywność pracowników.
Duże, wypełnione światłem podłogi z nowoczesnym systemem rozprowadzania powietrza pod podłogą są przystosowane do szerokiej gamy użytkowników, zaprojektowane z myślą o komforcie i wysokiej wydajności, a także umożliwiają bezpośrednie połączenie lokatorów z widokami i dźwiękami okoliczna okolica.
W całym głównym obszarze każdego piętra, najemcy i goście mogą podziwiać panoramiczne widoki na High Line i West Chelsea w wyniku panoramicznego, szerokiego na dziesięć stóp odcinka szkła i kolumn podtrzymujących cofniętych 15.
od ścian z oknami.
Osłony przeciwsłoneczne Brise-soleil zainstalowane na zewnątrz budynku pozwalają na obfite światło naturalne, które wpada do miejsca pracy, jednocześnie łagodząc olśnienie i zmniejszając obciążenie cieplne.
Funkcjonalne panele okienne pozwalają również najemcom cieszyć się świeżym powietrzem i słuchać ptaków żyjących w zaroślach brzozy High Line poniżej.
.
2012 branding i kreatywność w dbox Biorąc pod uwagę sposób, w jaki High Line zręcznie utknął dynamiczny zielony korytarz w otaczającej infrastrukturze miejskiej, 510 West 22nd Street oferuje ponad 15 000 stóp kwadratowych powierzchni na zewnątrz dla najemców biurowych.
posługiwać się.
W szczególności, zagospodarowane tarasy podzielone na profil budynku na drugim i siódmym piętrze oferują kameralne widoki krajobrazu i drzew wzdłuż linii High Line, a także widoki na panoramę Midtown na Manhattanie.
.
2012 branding i kreatywny dbox Architekt: COOKFOX Lokalizacja: Nowy Jork, NY Klient: The Albanese Organization Rozmiar: 150,000 GSF Typ: Commercial Completion: 2014 Rendering: branding dbox & creative.
2012 branding marki dbox & creative Aby uzyskać więcej podobnych wiadomości, zapoznaj się z wysoką linią propozycji Jeanne Gang dla słonecznego rzeźbionego .
wieża biurowa, która ma zostać ukończona w 2015 roku.
[podobne: projekty domów weselnych, allegro wikipedia, ciągniki rolnicze allegro ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: allegro wikipedia ciągniki rolnicze allegro projekty domów weselnych