Pompa ciepła i panele
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : Datong Twin Towers / Plasma Studio

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Najnowszy projekt Plasma Studio Plasma Studio w Chinach, odważny, kanciasty zestaw wież, przemawia do geometrycznej obsesji firmy.
Projekt otrzymał niedawno pierwszą nagrodę w zaproszonym konkursie w Datong w prowincji Shanxi.
Kompleks mieszany o powierzchni 70 000 m2 obejmie hotel w jednej wieży i biura w drugiej.
Wieże, które biegną wzdłuż silnie przejeżdżanej ulicy, tworzą silną atmosferę wzdłuż ulic i są odciągane od krawędzi terenu, aby zapewnić miejsce dla pieszych i zieleni.
Więcej o nagrodzonym projekcie po przerwie.
Wieże obejmują centralną lekką studnię, a pomieszczenia otaczające studnię, podzielone na części, są wspólnymi przestrzeniami publicznymi.
Na najniższym poziomie wspólne lobby publiczne rozpoczyna ten wątek przestrzeni publicznych, który kończy się dostępnym widokiem dachów.
Wewnętrzna geometria stworzy nachodzące na siebie momenty, które poprawią aktywowany plan piętra.
.
Studio plazmowe Wieże.
Wewnętrzne rdzenie pomagają w projektowaniu wentylacji o niskim zużyciu energii, co w połączeniu z parametryczną zróżnicowaną koncepcją fasady – ma na celu zminimalizowanie zużycia energii i zmaksymalizowanie jakości i ekspresji ambiantów.
.
Studio plazmowe Zobacz więcej projektów Studio plazmowe na AD tutaj.
.
Studio plazmowe
[więcej w: zbiornik buforowy, allegro wikipedia, ile kosztuje tapetowanie ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: allegro wikipedia ile kosztuje tapetowanie zbiornik buforowy