Pompa ciepła i panele
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : Milano Stadt Krone 2030 / Studio Shift

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Studio Shift Studio Shift.
S Stadt Krone wniosek jest jednym z dwunastu, który oferuje koncepcyjne rozwiązanie dla zagęszczania Milano.
Wnioski te miały na celu wstrzyknąć 25 000 mieszkańców do istniejącej miejskiej tkanki Mediolanu, a propozycja Studio Shift odnosi się do napięcia, które ten wzrost będzie miał na istniejącą infrastrukturę oraz społeczny i gospodarczy dobrobyt ludności.
Ich kompleksowa strategia tworzy.
Samowystarczalną społeczność i taką, która dąży do integracji programowo i fizycznie z istniejącym miastem..
Więcej zdjęć i więcej o projekcie po przerwie.
Wraz ze wzrostem liczby ludności, włoskie regiony odpowiedzialne za krajową produkcję żywności będą musiały sprostać rosnącym wymaganiom, jednak ilość gruntów ornych zmniejszy się.
Studio Shift stworzyło podniesioną i nachyloną powierzchnię rolniczą, która zapewni niezbędne grunty rolne, a jednocześnie pozwoli nowym elementom mieszkalnym ześlizgnąć się pod tą płaszczyznę.
Rolnictwo mądry, ta fasola.
będzie promować wzrost dla różnych gatunków roślin.
Uprawy, które kwitną w suchszych warunkach glebowych, znajdują się wyżej na fasadzie, podczas gdy te, które wymagają bardziej wilgotnych warunków, znajdują się w niższym regionie.
Zintegrowany system mechanicznego ruchu umożliwia pracownikom pokonywanie obciążonej rolniczo fasady / gospodarstwa w wózkach, które poruszają się po sieci szyn i ułatwiają zbiór plonów.
Eksplodował fasadę gospodarstwa.
Studio Shift Komponent mieszkaniowy ma zróżnicowaną obudowę w zależności od ich położenia wzdłuż powierzchni rolniczej.
W kierunku południowym znajdują się apartamenty na dziedzińcu, natomiast apartamenty od strony północnej składają się z modułów ułożonych w dużą, przeszkloną mozaikę.
Sekcja .
Studio Shift Przestrzeń publiczna powstała w pustce wynikającej z manipulowania ziemią.
Ten wielopoziomowy, zatopiony plac łączy się z proponowanym przedłużeniem istniejącej linii kolejowej, nowymi biurami, komercyjnym i muzealnym programem na północnym skraju terenu, nowym obiektem sportowym na zachodzie i istniejącą tkanką miejską na wschodzie.
Właśnie w tych punktach połączenia zatopiony plac przechodzi pod ulicami i stokami z powrotem do ustalonej płaszczyzny uziemienia.
.
Studio Shift Ta wizja łączy nowy system ruchu pieszych z zieloną przestrzenią, dodając do tego węzły produkcji rolniczej, aby wspierać rosnącą populację.
Proponowane są działania kulturowe, które wyznaczają zewnętrzną granicę miasta jako sposób na rozszerzenie wewnętrznego historycznego serca Mediolanu.
Z nieproporcjonalną liczbą kluczowych instytucji kulturalnych w historycznym centrum miasta i wynikającym stąd brakiem zieleni w centrum miasta, wniosek stara się odpowiedzieć na te niedociągnięcia, tworząc inwersję istniejącego dominującego programu, ponieważ występuje między centrum i nowy rozwój ,.
wytłumaczyli architekci.
Istniejąca interwencja wersetu.
Studio Shift Całkowita wystawa zostanie wyświetlona na Politecnico di Milano.
Zobacz inne projekty Studio Shift na AD tutaj.
Project Information Architect: STUDIO SHIFT, CULVER CITY, CALIFORNIA Zespół projektowy: Mario Cipresso (główny), Andrew Kim, Alex Fishman, Dana Mangahis, Marisol Mejia, Stephen Morton, Keely Colcleugh (kilograph.net)
[patrz też: allegro wikipedia, olx pelplin, zbiornik buforowy ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: allegro wikipedia olx pelplin zbiornik buforowy