Pompa ciepła i panele
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : Nowa zielona ściana / Jose Maria Chofre

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Urbanarbolismo Chociaż mieliśmy wiele projektów obejmujących ogrody pionowe lub dachowe, po prostu nie mogliśmy przestać patrzeć na tę piękną sześcio piętrową zieloną ścianę zaprojektowaną przez architekta Jose Maria Chofre, którą dostrzegliśmy w Urbanarbolismo.
Przegubowy projekt, połączony z różnorodnością liści, dodaje wspaniałej fakturze i osobowości budynkowi, nowej bibliotece dla dzieci we wschodniej Hiszpanii.
Więcej zdjęć i więcej o zielonej ścianie po przerwie.
.
Urbanarbolismo Ściana jest zbudowana w sposób modułowy, z sześciennymi pojemnikami umieszczonymi pomiędzy dwiema metalowymi kratownicami.
siatka wewnętrzna zapewnia dostęp do wymiany pojemnika, jeśli to konieczne.
Konserwacja z zewnątrz jest uproszczona dzięki zastosowaniu zawieszonego rusztowania, dzięki czemu pracownicy mogą łatwo konserwować lub wymieniać określone rośliny.
A metalowa konstrukcja jest zbudowana na złożu betonu używanego do nawadniania.
.
Urbanarbolismo.
Urbanarbolismo Siatkowa fasada tworzy oddzielne przestrzenie dla różnych rodzajów roślin: małe kwiaty i zioła wypełniają górne warstwy ogrodu, podczas gdy bluszcz i paprocie rosną u dołu.
.
Urbanarbolismo.
Urbanarbolismo Ta zielona ściana zapewnia idealny naturalny dotyk budynku i zapewnia przyciągający wzrok element, który sprawi, że wszyscy będą się cieszyć podczas spaceru po mieście.
[więcej w: drzwi balkonowe przesuwne cena, projekty domów weselnych, zbiornik buforowy ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: drzwi balkonowe przesuwne cena projekty domów weselnych zbiornik buforowy