Pompa ciepła i panele
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : Shijiazhuang Convention Center / Woods Bagot

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Woods Bagot Niedawno nagrodzona pierwsza nagroda, wizja Woods Bagot dla Międzynarodowego Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Shijiazhuang przejawia się w eleganckiej szklanej wieży, która wznosi się z mniejszych geometrycznych sal wystawowych.
Plan generalny ma na celu podniesienie poziomu nadmorskiego obszaru miasta, który jest obecnie słabo rozwinięty, poprzez przyciąganie turystów i mieszkańców do całego kompleksu dla różnych działań programowych.
Więcej zdjęć i więcej o planie głównym po przerwie.
Najbardziej rzucającym się w oczy elementem jest szklana fasada wieży, złożony wzór przypominający tradycyjny chiński łamany lód.
ekrany.
Jednak ta geometria jest nie tylko obecna jako warunek powierzchni wieży, ale raczej geometria rozciąga się na cały rozwój, kształtując mniejsze obiekty planu głównego.
.
Woods Bagot Plus, złamany lód jest strategią, która łączy cały projekt o powierzchni 190 000 m2 (powierzchnia wystawiennicza 100 000 m2, zaplecze konferencyjne o powierzchni 60 000 m2 i 30 000 m2 powierzchni pomocniczej), nadając kompleksowi podobną spójną estetykę.
Pozornie rozdrobniony styl zostanie odzwierciedlony we wnętrzu, z ostrymi kątami i szczytami.
.
Woods Bagot Wieża będzie zawierać zrównoważone strategie, które będą służyć jako model dla przyszłych wydarzeń w tej dziedzinie.
.
Woods Bagot Jak widać na Designboom.
Woods Bagot
[podobne: projekty domów weselnych, olx sztum, ile kosztuje tapetowanie ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: ile kosztuje tapetowanie olx sztum projekty domów weselnych