Budownictwo wczoraj i dzis : Wyobraź sobie Missisipi

July 11th, 2018

Przegląd basenów z zamkiem Historycznie rzecz biorąc, rzeka Missisipi cieszyła się dużym uznaniem ze względu na jej wpływ na pola gospodarcze i przemysłowe, a także kojące właściwości duchowe.
Gdy woda stała się bardziej zanieczyszczona, mieszkańcy utracili silne połączenie z wodą i nie mieli ochoty zajmować nabrzeża.
Po rozpoznaniu potencjału, jaki wciąż ma do zaoferowania ziemia, grupa studentów z University of Minnesota zaprojektowała 30 różnych pomysłów, które ożywią nabrzeże i ponownie napełnią go życiem i energią.
Oryginalnie zebrane w książce propozycje Wyobraź sobie Missisipi są również dostępne publicznie w Mill City Museum w Minneapolis i mają na celu pobudzenie dyskursu społecznego wokół tego, co może być jednym z najbardziej fascynujących i tętniących życiem brzegów rzek na świecie .
Więcej informacji o konkretnych propozycjach i więcej zdjęć po przerwie.
Chociaż wszystkie 30 propozycji koncentruje się na obszarze między Boom Island na północy i kampus University of Minnesota na południu, każdy oferuje świeże spojrzenie na to, co można zrobić, aby aktywować brzeg rzeki.
Jedna z propozycji dotyczy jedynego naturalnego wodospadu w całej długości rzeki o długości 2340 kilometrów, St.
Anthony Falls.
W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku do upadków dodano betonowy przelew przelewowy, zwany potocznie fartuchem, by zatrzymać recesję wapiennej półki.
Ta wizja proponuje dodanie półki na szczycie fartucha, zbliżając ludzi do spadającej wody.
Osłonięty betonowym fartuchem, ludzie mogą patrzeć, jak woda obraca się pionowo w prawo nad ich głowami.
Panorama Wodospadu Kolejna wizja to połączenie propozycji górnego basenu zamkowego i akwarium słodkowodnego.
Latem odwiedzający mogą korzystać z kąpieli w dużym publicznym basenie, wysoko nad wąwozem rzeki.
A zimą basen zamienia się w wielkie lodowisko.
Tuż pod basenem interaktywne akwarium słodkowodne zamieszkuje gatunki wodne pochodzące z rzek i jezior Minnesoty w różnych cylindrycznych zbiornikach.
Obie wizje są idealnie połączone dzięki świetlikom, które pozwalają odwiedzającym zobaczyć pływaków w basenie powyżej, prawie tak, jakby byli rybami w akwarium.
Waterfall Section Waterfall Plan Waterfall Interior Jesteśmy zawsze podekscytowani faktem, że możemy dzielić się pracą studencką i zwracać uwagę na ich propozycje Wyobraźmy sobie Mississippi, które zaprezentujemy na temat AD w nadchodzących dniach.
Zablokuj Akwarium Blokada Wodna Blok Akwarium Sekwencja Plan Akwarium Blokada Blokada Sekcji Basen Plan Blokady Blokady Basenowej
[przypisy: ambrisentan, domy z drewna cena, gabloty muzealne ]

Powiązane tematy z artykułem: ambrisentan domy z drewna cena gabloty muzealne