Pompa ciepła i panele
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : AD Recommends: Best of the Week

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Jeśli przegapiłeś coś w zeszłym tygodniu, oto kilka ciekawych projektów, które przedstawiliśmy w tych dniach.
Rozwój 4 projektów w Holandii przez Studio Fuksas, niesamowity drewniany dom w szwedzkich lasach, nowe Winecenter na szlaku winnym w Południowym Tyrolu we Włoszech, nowy budynek Jean Nouvel kończy się w Katarze i remont mieszkania w Iowa, USA, to tylko kilka przykładów naszych najnowszych artykułów.
Admirant e 18 września Plein / Massimiliano i Doriana Fuksas Po definicji Masterplan w 1998 roku dla centrum Eindhoven w Holandii, studio Fuksas opracowało cztery związane z tym projekty: 18-wrzesieniowy plac o powierzchni 7 000 m.
z podziemnym parkingiem o powierzchni 2.300m.
dla 1.700 rowerów, centrum handlowe Piazza, centrum handlowe o powierzchni około 20.000 m.
z 6.000m.
powierzchni biurowej, Media Market, sklepu ze sprzętem AGD i sprzętem elektronicznym oraz Admirant Entrance Building (czytaj dalej.) Refugia Leśnika / Petra Gipp Arkitektur Rezerwat przyrody Grimeton jest częścią obszaru bukowego Buk, położony kilka mil na wschód od Varberg, w pobliżu światowego dziedzictwa Grimeton.
To dramatyczna natura, która unosi się nad płaskimi gruntami ornymi wzdłuż wybrzeża.
(czytaj więcej.) Winecenter Kaltern / feld72 Nowy punkt sprzedaży, zwany.
Winecenter.
został zbudowany dla winiarzy.
Spółdzielnia w Caldaro, znanym mieście wzdłuż południowo tyrolskiego szlaku winnego w północnych Włoszech.
(czytaj więcej.) W toku: Doha Office Tower, Katar / Ateliers Jean Nouvel / Nelson Garrido Dia-grid budynku nadaje projektowi wiele charakteru, ponieważ zapewnia nie tylko wsparcie strukturalne, ale także nadaje teksturę daleko, który zamienia się w bardziej delikatny wzór w bliższej odległości.
Fasada pokryta jest metalowym brise-soleil w oparciu o tradycyjny islamski wzór.
(czytaj więcej.) 322 Reinvented / Substance Architecture Ta rezydencja w Iowa City, zbudowana w 1941 roku, a następnie rozbudowywana kilka razy w ciągu kolejnych dziesięcioleci, była złożoną masą mieszczącą warren pomieszczeń bez ogólnego poczucia organizacji.
Dom miał jedną interesującą funkcję.
duże miejsce w ugruntowanej okolicy otoczonej dojrzałymi drzewami.
Pragnienie wyzwolenia i uporządkowania przestrzeni wewnętrznych i połączenia ich z tym krajobrazem było głównym tematem, który prowadził renowację domów.
(Czytaj dalej.)
[przypisy: łączniki balkonowe, allegro filatelistyka, drzwi balkonowe przesuwne cena ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: allegro filatelistyka drzwi balkonowe przesuwne cena łączniki balkonowe