Pompa ciepła i panele
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : AD Round Up: Leisure Część IV

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Dzięki naszej czwartej ofercie projektów wypoczynkowych możesz się zrelaksować w Słowenii, Rumunii, Chinach i Chile.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Orhidelia Wellness / Enota Głównym celem podczas projektowania budynku było zmniejszenie w jak największym stopniu jego obecności w otoczeniu.
Ponieważ wymagany program centrum odnowy biologicznej jest bardzo rozległy i po części wymaga pokonania dużych rozpiętości i dużych wysokości wewnętrznych przestrzeni, postawienie klasycznie zaprojektowanego budynku na centralnej zielonej działce wypełniłoby ostatnią pozostającą otwartą przestrzeń w kompleksie termicznym iw znacznym stopniu obniżyło jej jakość przestrzenną (czytaj więcej.) Studio Blackbox / Parasite W briefie projektu pojawił się projekt klubu gier zlokalizowanego w jednej z najważniejszych przestrzeni budynku.
Głównym wymogiem było uzyskanie przestrzeni z całkowicie kontrolowaną atmosferą bez związku ze światem zewnętrznym, w którym nie jesteś świadomy upływu czasu (czytaj więcej.) Spa by MTM Shanghai / PAL Design Podstawa estetyki minimalizmu, gdzie projekt przestrzeni podkreśla ekstremalny wypoczynek i wygodę, przeżyj podróż od relaksacji ciała po dotyk duszy.
Ta marka Spa przez MTM osiągnęła udany biznes w pierwszym oddziale w Hongkongu.
Dynamicznie rozwijający się biznes spa rozszerzył się na Chiny kontynentalne.
Tak więc detaliczny projekt inspirujący współczesne naturalne podejście artystyczne jest rozszerzeniem koncepcji marki na nowy oddział w Szanghaju (czytaj dalej.) Vivat Pool and Spa / Andrej Kalamar Kompleks basenów i spa jest połączony z istniejącym hotelem poprzez oś komunikacji obejmującą różne przestrzenie publiczne, które prowadzą wzdłuż nowych basenów do przyszłego hotelu na zachodnim krańcu strony.
Na południu osi hali basenowej znajdują się kryte baseny i sąsiednie sauny, a odkryte baseny z restauracją znajdują się po północnej stronie.
Na piętrze znajdują się różne programy opieki zdrowotnej i odnowy biologicznej (czytaj więcej.) Centrum Spa & Fitness PWCC / PLAN Arquitectos + Loroworks Architekci Klub Krajowy Księcia Walii chciał odnowić zainteresowanie swoich członków, aktualizując ich usługi rekreacyjne i sportowe, promując nieformalne spotkanie i intensyfikację ogólnego użytku w ciągu tygodnia.
Klub miał bardzo skonsolidowane obiekty i powierzchnie zewnętrzne, więc strategia wszczepiania uważała podziemną platformę sportową, umieszczoną pod północnymi ogrodami Klubu Domowego, w sposób współczesny, który równoważyłby istniejącą architekturę eklektyczną (czytaj dalej.)
[patrz też: klinkier na schody zewnętrzne, łączniki balkonowe, allegro wikipedia ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: allegro wikipedia klinkier na schody zewnętrzne łączniki balkonowe