Nowoczesna architektura : Nowe miejsce do zabawy / David Rockwell / Imagination Playground

September 9th, 2018

Ruby Washington / The New York Times Tydzień po dziś, intensywny, pięcioletni projekt badawczy zostanie ostatecznie otwarty w South Street Seaport na Manhattanie.
Na wielkie otwarcie będzie dużo wrzasków i krzyków, prawdopodobnie nawet popychanie i popychanie – w końcu to plac zabaw.
Ale to nie jest zwykły.
plac zabaw.
Artykuł Corey a Kilgannona dla New York Times dziś rano podzielił się informacjami na temat nowego placu zabaw, który jest częścią projektu Imagination Playground.
Zaprojektowany przez architekta Davida Rockwella, pierwszego współczesnego amerykańskiego architekta, który zajmuje się tym zagadnieniem, koncepcja placu zabaw koncentruje się na.
Wspieraniu ukierunkowanej na dziecko, niestrukturalnej bezpłatnej gry.
Skupiając się na luźnych częściach, Imagination Playground oferuje zmieniającą się gamę elementów, które pozwalają dzieciom na ciągłą rekonfigurację środowiska i zaprojektowanie własnego stylu gry.
wyjaśnił stronę internetową placu zabaw.
Świetne filmy i zdjęcia oraz dodatkowe informacje po przerwie.
Zniknęły trwałe elementy, takie jak zjeżdżalnie i huśtawki, i zastąpione ruchomymi częściami, takimi jak gigantyczne kawałki pianki, piasek i woda.
Projekt placu zabaw zachęca do współpracy między dziećmi, ponieważ kilka z nich pomaga sobie nawzajem budując fort, a może samochód, a może nawet statek kosmiczny.
Dzieci mogą wykorzystywać swoją wyobraźnię do fizycznego budowania własnej przestrzeni gry, a następnego dnia mogą ją całkowicie odtworzyć.
Chociaż elementy placu zabaw nie są ograniczające, rzeczywistą czynnością jest komponent, który staje się bardziej ukierunkowany.
Dorośli są szkoleni jako.
Play Associates.
a ich celem jest: .
umożliwienie naturalnej ewolucji zdolności do zabawy poprzez utrzymywanie bezpiecznego środowiska oraz odnawianie i zmienianie podaży luźnych części.
wyjaśnił stronę internetową.
.
Wyobraźnia Playground Projekt jest doskonałym przykładem tego, jak można połączyć zabawę i edukację.
Podczas gdy nauczyciele obawiają się, że spędzanie letnich miesięcy bez narzędzi edukacyjnych może być szkodliwe dla postępów dziecka we wrześniu, miejsca zabaw, takie jak te, mogą pełnić rolę klasy letniej.
Filozofia projektu zachęca do myślenia i uczenia się, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i grupowym.
.
Wyobraźnia Plac zabaw odpowiada na szersze spektrum potrzeb w zakresie zabawy dzięki możliwościom gry fantasy i społeczno-kooperatywnej grze, oprócz bardziej tradycyjnego biegania, skakania i wspinaczki.
Dzieci muszą być aktywne na wielu poziomach i muszą ćwiczyć umysł i mięśnie.
Badania pokazują, że dzieci w wieku ośmiu lat, które doświadczyły zróżnicowanej i wymagającej gry, są znacznie lepiej przygotowane do korzystania z ciągłej edukacji formalnej.
.
Wyobraźnia Plac zabaw Wideo kredyty.
Wyobraźnia Plac zabaw Pierwsze wideo.
Co to jest Boisko Wyobraźni.
od Imagination Playground na Vimeo.
Drugi film.
Plac zabaw Imagination Short from Imagination Playground na Vimeo.
[więcej w: zbiornik buforowy, brico pulawy, maty termoizolacyjne ]

Powiązane tematy z artykułem: brico pulawy maty termoizolacyjne zbiornik buforowy