Pompa ciepła i panele
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : Serpentine Building autorstwa D + R dipiuerre architettura

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości D + R dipiuerre architettura Architekci: D + R dipiuerre architettura Lokalizacja: Treviso, Włochy Projekt Architekci: Franco dall.
Antonia, Stefano Roma, Guglielmo de.
Giusti Inżynieria budowlana: Projekt budowlany MEP Engineering: T-service Powierzchnia projektu: 5 188 m2 Rok budowy: 2009-2010 Rok budowy: 2011-2012 Zdjęcia: Dzięki uprzejmości D + R dipiuerre architettura Założona spirala budynku rozwija się w ciągłym ruchu, który obraca się wokół centralnego dziedzińca, zakończonego wieżą od strony ulicy.
W ten sposób budynek ma centralny punkt po stronie wieży jako zielony obszar, który pozytywnie odnosi się do otaczającego kontekstu.
Plan parteru Ponadto, połączenie parteru budynku zapewnia, że jest to mały obszar o znaczeniu, w celu uzyskania większej dostępności przestrzeni i maksymalnej przepuszczalności w całym otaczającym kontekście.
sekcja 01 sekcja 02 Punkt odniesienia, chęć stworzenia łatwo rozpoznawalnej obecności w sąsiedztwie, przy jednoczesnym zapewnieniu niezaburzonego obszaru między budynkiem a otaczającym obszarem w drodze przekwalifikowania.
[hasła pokrewne: łączniki balkonowe, ile kosztuje tapetowanie, allegro filatelistyka ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: allegro filatelistyka ile kosztuje tapetowanie łączniki balkonowe