Posts Tagged ‘przydomowa oczyszczalnia ścieków’

Kącik architekta – Motor Sports Complex Museum Proposal / Marc Anton Dahmen | Studio DMTW

May 29th, 2018

Dzięki uprzejmości Marc Anton Dahmen / Studio DMTW Muzeum Motor Sports Complex, które znajduje się obok nowego toru wyścigowego i dragster speedway, jest kolejnym elementem rozwoju w Kuwejcie.
Zaprojektowany przez Marc Anton Dahmen / Studio DMTW, jego główną funkcją jest bycie publicznym salonem wystawowym dla prywatnej kolekcji zabytkowych samochodów wyścigowych Kinga.
Oprócz głównej hali wystawienniczej z około 50 samochodami, mieści się także budynek gospodarczy z garażem dla restauracji, szkołą jazdy dla dzieci, małym centrum konferencyjnym, kinem i prywatnymi miejscami dla VIP-ów.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie. Read the rest of this entry »

May 29th, 2018

Końce płócien ściąga się sprzączkami. Aby płótna pracowały dobrze, należy uważać, by wałki były ustawione równolegle do siebie oraz, by pasy płócien były napięte równomiernie. W przeciwnym wypadku płótno zajmie położenie skośne i listwy przy przesuwaniu się po wałkach będą się łamać. Płótna kurczą się w wilgotnym powietrzu oraz pod wpływem rosy lub deszczu, dlatego przy zmianie pogody trzeba zmieniać napięcie płócien. Po skończonej pracy należy rozluźnić sprzączki płócien lub zdjąć płótno z wałków. Read the rest of this entry »

May 29th, 2018